Polštář Merino - podkova

Podkova z vlněného včesu Merino. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant.

Polštář Merino - podkova
352,- Kč
Kusů: Běžná cena: Naše cena: Ušetříte:
399,- Kč 352,- Kč 47,- Kč (11.78%)
Kupte si zboží přímo od výrobce!

Popis produktu

Podkova vyrobená z vlněného včesu Merino. Potah z vlněného včesu Merino je snímatelný, zapíná se zipem. Výplň polštáře Clasic je z dutého vlákna (100%PES) a je v samostatném bavlněném obalu. Je vhodná i pro alergiky!!!

  • Barva: buď z obou stran bílá, nebo z jedné strany bílá, ze druhé hnědá

Potahy podkov z vlněných včesových pletenin Merino dobře snášejí i náročné podmínky. Mají schopnost snižovat statickou elektřinu, proto odpuzují prach a špínu. Již zmíněná dynamika vlněného vlasu navíc způsobuje, že veškeré nečistoty jsou vynášeny na povrch vlasů stejně jako u živých ovcí, zatímco v hloubi zůstává pletenina stále čistá. U potahů z vlněných včesových pletenin lze tedy hovořit o vysokém stupni samoočišťování, schopnosti přirozeně se zotavovat a zachovávat si stále dobrý vzhled. Snadno se udržují a čistí.

Doporučené čištění.

Varianta A: Potahy je doporučeno prát ručně, v pracích prostředcích určených k praní vlny s příměsí lanolinu při teplotě do 30°C. Obzvlášť Vám doporučujeme prací prostředek PERLANO, z naší nabídky. Do posledního máchání je doporučeno přidat avivážní prostředek. Po vyprání lehce vymačkat, ale neždímat a nechat uschnout volně rozvěšené.

Varianta B: Čistit chemicky v čistírně.

Objednané podkovy můžete do14-ti dnů, od převzetí zásilky vrátit, s navrácením plné ceny zboží. Podkovy si tak můžete osahat, a můžete se přesvědčit, jak jsou vysoce kvalitní!!!

Výrobek splňuje textilní technické parametry, a byl testován jako ekologický a příznivě působící na zdraví člověka. Certifikát: Nr 25/04

Další výrobky v kategorii Polštáře z ovčí vlny

Pro zjištění stavu Vaší objednávky zadejte číslo objednávky:

Odebírat novinky v naší nabídce   Stránky vytvořil: Religis s.r.o. 2009 - 2018